VRH D

20.5.2023 jsme na světě!

 9 uzlíčků štěstí. 

7 chlapů a 2 děvčata. Bez DS, bez zálomků. Předběžně 5 ST chlapců a 1 ST děvče, všichni červená pšenice  s tmavou maskou, bílá v rámci standartu.
( 2x Nest. – více korunek -chlapci, 1 x Nest.? více bílé – děvče) 1x úhyn ST chlapec narozen bez plodového obalu-bohužel neudýchal do druhého dne)
 Bezproblémový porod – 6 hodin, váhy 460g-570g.

Argo+ Berenice of Nyakati Nzuri, alias- Lara, více o ní zde.

Otec vrhu bude importovaný pes z Nového Zélandu z chovatelské stanice Puririknoll. Jsou tyto dva mladí fyzicky velice aktivní psi do pohody i nepohody a hodně nad věcí. Posunutým prahem vzrušivosti. Přesně tak, jak by měla povaha RR vypadat. Arga jsem zaregistrovala před cca. rokem na výstavě a nejen jeho sytý pigment, ušlechtilá hlava,  krásná kostra mne zaujaly, ale především jeho pohoda. Jak volně na dece odpočíval a kolem něj ruch a psi uzavření v kenelkárh, aby se náhodou nevzrušovali.

 Argo jako by promluvil: ,, za Vámi jsem cestoval téměř tři týdny…..opuštěný-sám, nakonec jsem se dostal do rodiny, kterou nadavše miluji a nějaký Váš  výstavní rozruch a napětí, mne nemůže rozhodit z mého nadhledu.“

A byl můj, už jsem jej měla v srdci.

majiteľ: Katerina Járová Brychtová- http://sacramosso.cz/main/argo/o-argovi/
Chovateľ: Debbie Johnston – CHS Puririknoll – Nový Zéland

rodokmen štěňátek:

Představujeme Vám Daiguiry – novou pokračovatelku rodu of Nyakati Nzuri.

Opět veselá nebojácná čiperka a černoška.

 

Den D  20.3. a 21.3. 2023…. bez kometu….našli se….

Nad tímto spojením beru patronát, Lara je děvče z mého chovu a majitel Petr Hubík se rozhodl odchovávat pod jménem mateřské chovatelské stanice, děkuji za důvěru a budu ve všem  nápomocná. 


( 1x zrušena rezervace z naší strany, 1x zrušená rezervace ze strany kupujícího-bohužel zájemce na výstavě stáhla jiná CHS).

Šedý – Doriane of Nyakati Nzuri.

Standartní kluk, tmavě červená pšenice, černá maska, silná kostra, nádherné úhlená lopatka, perfektní formát, minimum bílé. Typický představitel Nyakati Nzuri – pořádný kus chlapa. Klidný, rozvážný nad věci.

Zeleno-žlutý Dante of Nyakati Nzuri.

Standartní kluk, tmavě červená pšenice, černá maska, malinká náprsenka, jemnější  kostra, perfektní formát, minimum bílé.  Tváří se na střední velikost, malý určitě né-ti u nás nejsou ;-).  Opatrnější, ale strašně milý.

Věřím, že těmto dvěma fešáčkům nalezneme brzo hezký domov, aby se nemuseli cítit nechtění.


7 týdnů – pokus o společné foto.

Představujeme Vám Daiguiry – novou pokračovatelku rodu of Nyakati Nzuri.

Opět veselá nebojácná čiperka a černoška.