Otec Vrh A

  Otec VRH A: Multi CH. Afsi Khof Star Fox Grape     

ČPL/RR/7090 – nar.17.7.2011

Plnochrupý, HD A/A, ED0/0, OCD Neg, LTV Neg.

Spondylóza – neg, Vyšetření srdce – neg.

69 cm / 47 kg

Junior CH.ČR

Champion ČR,

Champion SR

Klub CH KCHRR

Kandidat CH PL, Kandidát C.I.B.

Afsi je elegantní pes červeně-pšeničné barvy s harmonickou a pevnou stavbou těla. Má krásnou, ušlechtilou samčí hlavu. Má výbornou horní i dolní linii, hluboký hrudník s naznačeným předhrudím a správně úhlené končetiny. Pohyb je prostorný se správnou mechanikou.

Afsi je velmi úspěšný na výstavním poli,3x CAJC, 2x BOJ, 3x BOB, 1x BIG 1, 1x BIG 4, 1x BOG 3,8x CAC, 3x res. CAC, 1x CACIB, 4x res. CACIB, ale jeho velkou předností je všestranost, věnuje se jak sportu (coursing, agility) tak i pracovním aktivitám.

Pracovní pes r.2013 KCHRR, Coursing licence                

Afsiho bych charakterizovala jediným slovem: „ Pohodář.“ Důstojný pes bez potřeby komukoli a cokoli dokazovat.  Je to projev psa, který se nedá naučit, buď jej má, nebo nemá. Něco jako přirozená autorita. Hned po zdraví je povaha  pro mne to nejdůležitější, aby společně trávený čas se obešel bez stresovým stavů, kdy nejste schopni odhadnout reakci psa. Pes musí mít povědomí o autoritě a jediná autorita pro něj je jeho majitel, kdy v tomto spojení se cítí oba dobře. Povahou je velmi přátelský, vyrovnaný a nekonfliktní.

     Afsi se svou paničkou Kateřinou Linhartovou: www.afsi-khof.cz

                                       Otec Afsiho: Abayomi Mashanga CH.A                                            Maminka Afsiho: Tarujen Stacey C.I.B.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Afsi se narodil  v CHS Pavlovské vrchy,  maminka pochází z velmi uznávané Finské CHS. Tauren a pro mne je to jedna z nejkrásnějších fen RR, na území ČR a to nejen pro svůj vzhled, ale i povahu ve spojení elegance s výkonem a poslušností. Z tohoto spojení vzešel velice vyrovnaný vrh 6-ti standardních zrzečků, bez DS a zálomků. Sourozenci rovněž výstavně velice úspěšní. Krevní linka vede k dědovi Valley´s Great Gatsby, který byl 3 roky po sobě nejlepším psem USA, je nejlepším plemeníkem USA a otcem více než 100 šampionů na světě. Velice příhodné, jelikož jedinou knihu, kterou Ashley důkladně přečetla byl právě Great Gatsby.